Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Kadra

było: spotkania przedwyborcze z kandydatami na funkcję Komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP

Już w przyszły weekend, 14-15 listopada 2014 r., na zjeździe chorągwi będziemy wybierać nowe władze, w tym komendanta i komendę chorągwi. Żeby móc dokonać wyboru świadomie, zaprosiliśmy obu kandydatów na spotkania z kadrą naszego Hufca i mieliśmy okazję w spokoju porozmawiać z nimi o pomyśle na naszą chorągiew.

W poniedziałek 3 listopada spotkaliśmy się z hm. Lucjanem Brudzyńskim, zaś w piątek 7 listopada – z hm. Arturem Glebko. W obu spotkaniach uczestniczyło po ok. 10 osób, w tym oczywiście reprezentanci Hufca uczestniczący w zjeździe chorągwi. Oba spotkania trwały po ok. 2 godziny… a potem każdorazowo siedzieliśmy jeszcze długo we własnym gronie, dyskutowaliśmy o usłyszanych podejściach i pomysłach i roztrząsaliśmy, który z nich bardziej do każdego z nas przemawia.

I dzięki temu jesteśmy pewni, że będziemy dokonywali wyboru dużo bardziej świadomie, rozumiejąc mocne i słabe strony prezentowanych przez kandydatów wizji następnych 4 lat chorągwi.