Strona startowa > Działamy > Kształcenie > starszoharcerski kurs pierwszej pomocy HSR

starszoharcerski kurs pierwszej pomocy HSR

Harcerski Klub Ratowniczy „Lębork” organizuje kurs pierwszej pomocy skierowany do harcerzy starszych.

Dla kogo: dla harcerzy, którzy mają rocznikowo 13 lat, ale nie więcej niż 16 lat.

Termin: sobota 23 marca 2013 r., wstępnie od 9:00 do 19:00
Miejsce: Strzebielino Morskie k. Lęborka
Koszt: 25zł (w tym obiad, wrzątek i herbata, materiały programowe, dyplom uczestnictwa).

…aaale o co chodzi?
Celem kształcenia jest zapoznanie uczestników kursu z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Warunkami zakwalifikowania na kurs są: ukończenie 13 lat i opłacone składki członkowskie. Kurs trwa ok. 8 godzin.

Wolne miejsca: 11 – decyduje kolejność zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy: link

Dalsze informacje:
Wszelkie szczegółowe informacje : regulamin, treść zgody od rodziców, forma płatności za kurs itp. zostaną przesłane drogą mailową do osób zakwalifikowanych na kurs.

Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Wszelkie pytania – na adres mailowy lub pod tel. 533-445-777