Strona startowa > Działamy > Kształcenie > kurs podharcmistrzowski Hufca Śródmieście i MAK

kurs podharcmistrzowski Hufca Śródmieście i MAK

Hufiec Gdańsk-Śródmieście wraz z MAK organizują kurs podharcmistrzowski. Kurs będzie miał formę trzech weekendowych złazów:
1. 26-28.09.2014 r.
2. 18-19.10.2014 r.
3. 24-26.10.2014 r.

Koszt kursu to 80 zł. Warunkiem uczestnictwa jest otwarta próba phm., choć przypuszczalnie otwarcie próby w trakcie kursu również powinno „się łapać”.

Według dostępnych informacji kurs będzie trzymał wysoki poziom merytoryczny, zajęcia będą prowadzić instruktorzy dysponujący faktyczna wiedza specjalistyczną i doświadczeniem w poszczególnych tematach, m.in. członkowie GK ZHP i kadra zawodowo zajmująca się odpowiednimi dziedzinami. Komendantem kursu będzie hm. Artur Glebko z Hufca Gdańsk-Śródmieście.

Termin zgłoszeń upływa w niedzielę, 21 września, więc warto się pospieszyć.

Po zakończeniu kursu planowany jest kurs kadry kształcącej, niezależny, ale tak skoordynowany, by można było uczestniczyć w obu po kolei.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Chorągwi i w ulotce kursu.