Strona startowa > Działamy > Kształcenie > kurs drużynowych drużyn wielopoziomowych „Horyzont zdarzeń” – kwiecień–czerwiec 2013 r.

Organizujemy śródroczny kurs drużynowych. Jako że większość naszych drużyn działa na więcej niż jednym poziomie metodycznym, kurs będzie przygotowywał do prowadzenia drużyny wielopoziomowej, a co za tym idzie – również jednopoziomowej dowolnego poziomu.

Kurs będzie się nazywał „Horyzont zdarzeń”. Organizatorem jest Hufcowy Zespół Kadry Kształcącej. Szefową kursu będzie phm. Małgosia Kowalska HO, członkini Komendy Hufca odpowiedzialna za kształcenie.

Ulotka kursu

Forma i terminy kursu

Kurs odbywa się w formie trzech weekendowych złazów, od piątku wieczór do niedzieli około południa.

1. 26–28 kwietnia 2013
2. 10–12 maja 2013
3. 7–9 czerwca 2013
Złazy będą się odbywały w szkołach, na terenie Gdańska lub w jego bliskiej okolicy.

• ukończenie 16 lat w roku kalendarzowym 2013
  • ukończony kurs przewodnikowski (dowolny)
  • co najmniej otwarta próba na samarytankę/ćwika
  • aktualne dane w Ewidencji ZHP
  • opłacone składki członkowskie
  • znajomość Prawa Harcerskiego
  • regulaminowe umundurowanie

Jeśli nie spełniasz któregoś z warunków, ale uważasz, że zdecydowanie musisz na kurs iść – prosimy o kontakt.

Koszt

Kurs kosztuje 90 zł. W kwocie tej zawarte są: noclegi w szkołach (podczas wszystkich złazów), ubezpieczenie, wrzątek do każdego posiłku, 3 obiady, materiały programowe, plakietka kursu.
Na miejsca złazów uczestnicy docierają we własnym zakresie.
Koszt kursu nie obejmuje składników do przygotowywania śniadań i kolacji – uczestnicy będą je każdorazowo przywozić ze sobą.

Termin zgłoszeń

Zgłaszamy się do 30 marca 2013 r. do phm. Małgosi Kowalskiej ().

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona, więc jeśli wiesz, że chcesz na niego iść, zgłoś się już dziś – nie ma na co czekać…