Strona startowa > Działamy > Kształcenie
Kształcenie

Szkolenie z finansów

Zapraszamy na szkolenie z zakresu finansów w drużynach. Warsztaty są organizowane z myślą o drużynowych i szczepowych, a także osobach które zajmują się finansami np. w drużynach.

Czytaj całość→

MAK organizuje kurs dla członków komend hufców, ciekawy dla wszystkich osób zainteresowanych funkcjonowaniem hufca jako szczebla struktury.

Czytaj całość→

2 złazy: 9-11 stycznia i 23-25 stycznia, w Gdańsku. Koszt: 50 zł. Zgłoszenia: jak najszybciej… Kurs otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od hufca.

Czytaj całość→

17 stycznia 2015 r. (sobota) w Domu Harcerza. Zgłoszenia do 14 stycznia. Koszt: 20 zł z obiadem, 5 zł bez obiadu.

Czytaj całość→

3 złazy: 23-25 stycznia, 27 lutego – 1 marca, 13-15 marca. Trzeba mieć ukończone 16 lat. Koszt: 150 zł. Zgłoszenia: do komendantki, phm. Moniki Glewicz.

Czytaj całość→

Hufiec Gdańsk-Śródmieście wraz z MAK organizują kurs podharcmistrzowski. 3 weekendowe złazy we wrześniu i październiku. Koszt: 80 zł. Termin zgłoszeń: do 21 września.

Czytaj całość→

W drugiej połowie sierpnia MAK organizuje szereg kursów, m.in. przewodnikowski i drużynowych.

Czytaj całość→

Nieobowiązkowy certyfikat umiejętności ratowniczych, zbliżony do dawnego stopnia Młodszego Ratownika WOPR. Po koszcie wejścia na basen! Zgłoszenia – jak najszybciej, mailem.

Czytaj całość→

4-6 kwietnia oraz 9-11 maja 2014 r., w Domu Harcerza. Warunkiem jest stopień phm lub ukończenie kursu phm. Zgłoszenia: do 23 marca.

Czytaj całość→

5 kwietnia 2014 r., 15:00–18:30, Dom Harcerza. Zgłoszenia do 31 marca 2014 r.