Strona startowa > Kadra
Kadra

Posiedzenie Kapituły Stopni Wędrowniczych Hufca odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2017 r. o godzinie 18.00 w siedzibie hufca.

Zgłoszenia osób zainteresowanych otwarciem próby drogą mailową do Agnieszki Pokrzywińskiej na adres agnieszka.pokrzywinska@zhp.net.pl.

Czytaj całość→

1 sierpnia 2015 r. H.O. Katarzyna Wachulska i H.O. Adrian Bochenek niezależnie od siebie złożyli Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodnikami.

Czytaj całość→

29 lipca 2015 r. H.O. Natalia Jüngst i H.O. Agnieszka Pokrzywińska złożyły Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodniczkami.

Czytaj całość→

14 czerwca 2015 r. H.O. Alek Bryksy złożył Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodnikiem.

Czytaj całość→

14 stycznia phm. Monika Glewicz-Kata zamknęła pozytywnie próbę harcmistrzowską i została harcmistrzynią!

Czytaj całość→

31 stycznia 2015 r. ćw. Przemysław Urbaniak złożył Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodnikiem.

Czytaj całość→

Kadra Hufca spotkała się z kandydatami do funkcji komendanta Chorągwi Gdańskiej ZHP. 3 listopada dyskutowaliśmy z hm. Lucjanem Brudzyńskim, zaś 7 listopada – z hm. Arturem Glebko. Wybory nowych władz chorągwi – już 14-15 listopada.

Czytaj całość→

5 kwietnia 2014 r. h.o. Grzegorz Bober złożył Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodnikiem.

Czytaj całość→

przed najbliższym spotkaniem KSI Hufca, 14 października 2013 r. (poniedziałek)

Czytaj całość→

22 czerwca 2013 r. sam. Agnieszka Kempisty złożyła Zobowiązanie Instruktorskie, zostając przewodniczką.