Hufiec ZHP Gdańsk Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Finanse > Akcja 1% > Kody jednostek 1% za rok 2016

Kody jednostek 1% za rok 2016

Kody jednostek 1% za rok 2016

Przy rozliczeniu PIT za rok 2016 obowiązują kody
jednostek podane w poniższej tabeli. Kody nadane jednostkom w latach
wcześniejszych zostały zachowane, dodaliśmy kilka nowych środowisk (oznaczonych kursywą). Środowiska, które niedawno przestały istnieć, zaznaczono przekreśleniem.

kod jednostka
02/01 1 GGZ „Słoneczna Gromada” (drużynowa: Weronika Połomska)
02/05 5 GGZ „Przyjaciele Puchatka” (drużynowa: Katarzyna Dowżenko)
02/07 7 GGZ „Nadmorskie Niedźwiadki” (drużynowa: Dominika Bochenek)
02/13 13 GGZ „Zwinne Wiewiórki” (drużynowa: Dominika Roguska)
02/14 15 GDH „Watra” (drużynowa: Dominika Franciszczak)
02/15 15 GDH „Puszcza” (drużynowy: Mateusz Kowalewski)
02/16 16 GDH „Czarna 16” (drużynowy: Paweł Mrozik)
02/19 19 GDH (drużynowa: Aleksandra Kinder)
02/21 Szczep „Rodło” (komendantka: Kamila Bryksy)
02/26 26 GDH „Caduceus” (drużynowy: Kamil Glewicz)
02/28 Próbna DW przy HBO „Morena” (drużynowy: Robert Pasymowski)
02/29 29 GDH „Kotwica” (drużynowa: Dorota Połomska)
02/37 37 DH „Amber” (drużynowy: Wojciech Murawski)
02/38 38 GGZ „Smerfy” (drużynowa: Agata Scharmach)
02/40 Szczep Drużyn Nieprzetartego Szlaku „Zielone Koniczyny” (komendantka: Karolina Mazerska)
02/40 21 Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Stokrotki” (drużynowa: Katarzyna Jurczyk)
02/40 22 Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Świetliki” (drużynowa: Beata Roda-Mielczarek)
02/40 23 Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Czerwone Jarzębiny” (drużynowa: Iwona Goczewska)
02/40 24 Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Tataraki” (drużynowa: Janina Szczepaniak)
02/44 44 GGZ „Magiczne Sówki” (drużynowa: Agnieszka Hallmann)
02/47 Szczep im. Szarych Szeregów (komendant: Mariusz Dobrowolski)
02/48 Szczep Watra (komendant: Piotr Lorens)
02/50 Krąg Instruktorski „Świt” (drużynowa: Agnieszka Kalka)
02/54 37 GGZ „Liski urwiski” (drużynowa: Sandra Kaczmarek)
02/55 55 GDH (drużynowy Wojciech Kożyczkowski)
02/73 733 MDH „Panta Rhei” (drużynowa: Agnieszka Pokrzywińska)
02/77 Drużyna Sztandarowa Gdańskiej Chorągwi ZHP (drużynowy: Aleksander Bryksy)
02/90 HBO „Morena” (komendant: Robert Pasymowski)
02/91 99 WGZ „Wodna warta” (drużynowa: Julia Tarnacka)
02/92 99 HDW „Doris” (drużynowy: Damian Kowalski)
02/93 99 SDW „Nefele” (drużynowa: Julia Korona)
02/94 99 WDW „Styks” (drużynowa: Julia Korona)
02/97 HBO „Wygonin” (komendant: Marcin Wasilewski)
02/99 Szczep HDW „Okeanida” (komendantka: Karolina Radziszowska)
02/00 Komenda Hufca Gdańsk Wrzeszcz Oliwa