Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Informacje z Hufca > Informacje z Hufca > BTH wędrowniczy Know–How

BTH wędrowniczy Know–How

Wędrownicze „Know–How”, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał własny i innych wędrowników z Twojego środowiska. Uczestnicy warsztatów będą mogli nie tylko dowiedzieć się, czym jest wędrownictwo, ale także doświadczyć go w pełni na własnej skórze. Zapraszamy Was na 24h godzinną zbiórkę, w trakcie której poznacie różne inspirujące pomysły na działanie we własnych środowiskach, zobaczycie możliwości, jakie dają projekty realizowane w wędrowniczym gronie oraz spotkacie się z inspirującymi ludźmi, którzy podzielą się z Wami swoimi przeżyciami i doświadczeniem.

Warsztaty przeznaczone są dla:

• obecnych liderów wędrowniczych, szukających nowych inspiracji i obszarów działania;
  • potencjalnych przyszłych liderów wędrowniczych, którzy chcieliby działać na polu wędrownictwa, ale do końca nie wiedzą, jak się za to zabrać;
  • …a w szczególności dla: wszystkich członków ZHP, którzy są w wieku wędrowniczym (lub niebawem przekroczą magiczną granicę 16 lat) i nie są na razie przekonani do idei wędrownictwa – ta zbiórka to wędrownictwo w pigułce – wersja „demo”, która pozwoli zobaczyć, z czym to się je i to bez żadnych zobowiązań ;)

Kiedy?: 26-27 stycznia 2013 r.
Gdzie?: Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie:
Za ile?: 15 zł (w cenie: nocleg, sobotni obiad, materiały programowe)

Zgłoszenia do 19.01.2013 na adres mail: .

Wpłaty na konto do 19.01.2013 r.

Bank Millennium 51 1160 2202 0000 0000 5248 0766
ZHP Chorągiew Gdańska, ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk