JOTI / JOTA 2014

Wraz z Hufcem Gdańsk-Śródmieście zapraszamy wędrowników i instruktorów na doroczne Jamboree on the Internet oraz Jamboree on the Air. Już w ten weekend na Morence!

Jamboree on the Internet to internetowe jamboree skautów z całego świata. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani opłat – wystarczy przyjść, zasiąść przed komputerem i można rozmawiać na czacie ze skautami z różnych krajów i organizacji.

Jamboree on the Air to z kolei jamboree w eterze, przeznaczone dla miłośników i sympatyków łączności radiowej. Tu można rozmawiać „na żywo” przez radio, warto więc znać jakiś język obcy w stopniu pozwalającym zrozumieć, co do nas mówią… Może to też być doskonała okazja do postawienia pierwszych kroków w dziedzinie krótkofalarstwa, bardzo ciekawej i pożytecznej pomimo Internetu i telefonów komórkowych.

Na Morence wszystko będzie zmontowane i dostępne. Wystarczy przyjść!

Zaczynamy w sobotę o 11:00.