Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Działamy > Imprezy zewnętrzne > 3. Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd

3. Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd

3. Ogólnopolski Rajd Wędrowników OFFrajd


„…Uwierzyliśmy, że doskonałość zarezerwowana jest tylko dla wybranych, dla wielkich gwiazd, a prawda jest taka, że każdy z nas może być doskonały, nie poprzez zaniżanie wymagań, tylko stawianie sobie poprzeczki coraz wyżej, ponieważ doskonałość nie oznacza konkretnego miejsca, nie określa konkretnej osoby, doskonałość jest tam, gdzie chcesz ją znaleźć…”

Już po raz trzeci Hufiec ZHP Radomsko (Chorągiew Łódzka) ma zaprasza wędrowników z całej Polski na OFFrajd. W tym roku uczestnicy będą mogli podjąć wyzwanie dążenia do doskonałości w wybranej przez siebie dziedzinie. Cała trudność polega na tym, aby tę dziedzinę dostosować do konkretnej drużyny, złożonej z osób posiadających różne umiejętności…

Regulamin rajdu (PDF)
Strona OFFrajdu
Na fejsie

Gdzie: Radomsko (woj. łódzkie) i okolice
Kiedy: 19–21 kwietnia 2013 r.
Organizatorzy: wędrownicy i instruktorzy Hufca ZHP Radomsko
Zgłoszenia: do 29 marca
Wpisowe: 30 zł/osobę