Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Działamy > Imprezy zewnętrzne > 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak co roku potrzebna jest nasza służba!

Temat tegorocznego Finału WOŚP brzmi: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. W tym roku po raz trzeci wszystkie zgłoszenia przyjmowane będą w wersji elektronicznej, tzn. za pomocą poczty e-mail (wytyczne Fundacji WOŚP). Tylko takie zgłoszenia wraz ze wszystkimi danymi będą honorowane.

Organizatorem sztabu WOŚP jest jak co roku Szczep im. Szarych Szeregów. Będzie to już 21. Finał WOŚP, w którym zuchy, harcerki i harcerze z Gdańska wezmą udział (od 21 lat tylko Szczep im. Szarych Szeregów jest organizatorem harcerskiego sztabu WOŚP w Gdańsku).

Wszystkie chętne osoby, które chcą wziąć udział w 23. Finale WOŚP, proszone są o przesyłanie na adres Szczepu () swoich danych osobowo-kontaktowych:

  • imię i nazwisko,
  • miejsce zamieszkania wraz z kodem pocztowym,
  • adres swojej poczty e-mail,
  • numer telefonu komórkowego,
  • nazwa szkoły wraz z ulicą i kodem pocztowym oraz numerem telefonu,
  • zdjęcie legitymacyjne w formacie JPEG,
  • numer PESEL.

Termin zgłoszeń: do piątku, 28 listopada 2014 r.