Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Strona startowa > Działamy > Imprezy zewnętrzne > 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Jak co roku potrzebna jest nasza służba!

Temat tegorocznego Finału WOŚP brzmi: „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”. W tym roku po raz drugi wszystkie zgłoszenia przyjmowane będą w wersji elektronicznej, tzn. za pomocą poczty e-mail (wytyczne Fundacji WOŚP). Tylko takie zgłoszenia wraz ze wszystkimi danymi będą honorowane.

Organizatorem sztabu WOŚP jest jak co roku Szczep im. Szarych Szeregów. Wszystkie chętne osoby, które chcą wziąć udział w 22. Finale WOŚP, proszone są o przesyłanie na adres Szczepu () swoich danych osobowo-kontaktowych:

  • imię i nazwisko,
  • miejsce zamieszkania wraz z kodem pocztowym,
  • adres swojej poczty e-mail,
  • numer telefonu komórkowego,
  • nazwa szkoły wraz z ulicą i kodem pocztowym oraz numerem telefonu,
  • zdjęcie legitymacyjne,
  • numer PESEL.

Termin zgłoszeń: do piątku, 29 listopada 2013 r.