Strona startowa > Działamy > Działamy > p. Renata Jurkiewicz, dyrektorka SP 49, Przyjacielem Chorągwi Gdańskiej ZHP

p. Renata Jurkiewicz, dyrektorka SP 49, Przyjacielem Chorągwi Gdańskiej ZHP

Pani mgr Renata Jurkiewicz, wieloletnia nauczycielka, a obecnie dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 49, od ponad 20 lat wspiera działanie jednostek harcerskich w szkole, zarówno bezpośrednio, jak i w kontaktach z rodzicami i Kuratorium Oświaty. Dzięki jej przychylności działający w szkole Szczep im. Szarych Szeregów dysponuje od lat własną harcówką i regularnie korzysta z pozostałej infrastruktury szkoły.

Pragnąc podziękować Pani Dyrektor za wspieranie harcerzy i stwarzanie nam warunków do działania, Komenda Chorągwi Gdańskiej ZHP nadała Jej chorągwianą odznakę „Przyjaciel Chorągwi Gdańskiej ZHP”, która została uroczyście wręczona na szkolnym Festynie Rodzinnym 15 czerwca 2013 r.

Dziękujemy!