Strona startowa > O nas > Bazy > HBO „Morena”

HBO „Morena”

Harcerska Baza Obozowa „Morena” jest położona w centrum Gdańska, w sosnowo-bukowym lesie na obrzeżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W sezonie letnim baza oferuje 140 miejsc noclegowych w domkach wczasowych typu „Wieżyca” oraz 8 miejsc w pokojach dwuosobowych w pawilonie. Na terenie bazy jest zlokalizowany krąg ogniskowy otoczony zadaszonymi stołami, idealny na zorganizowanie imprezy przy ognisku. Z usług bazy korzystają między innymi:

• grupy harcerskie i cywilne (w tym wycieczki szkolne i kolonijne)
  • firmy i organizacje organizujące imprezy integracyjne dla swych członków
  • osoby prywatne szukające noclegu lub miejsca na zorganizowanie urodzin dla dzieci.

Ponieważ baza znajduje się w centrum miasta, takie atrakcje jak Stare Miasto czy plaże nad Zatoką Gdańską znajdują się w zasięgu kilkunastominutowej podróży komunikacją miejską. W kilka minut można dojechać autobusem do przystanku kolei miejskiej łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię. Baza leży na skraju rozległego lasu rozciągającego się na kilkadziesiąt kilometrów, sięgającego aż za Wejherowo do Żarnowca.

Adres bazy:
ul. Jaśkowa Dolina 77, 80-288 Gdańsk

Więcej informacji, szczegóły oferty i galerię zdjęć można znaleźć na stronie bazy.